چرا سیخ شوی؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۶

کباب یکی از لذیذ ترین غذاهای منطقه خاور میانه است، بی تردید شما می توانید این غذای خوش خوراک و خوشمزه را در همه رستوران ها و مراکز طبخ غذای معتبر بیابید. استقبال عمومی که از کباب در طول تاریخ شده است باعث شده اکثر رستوران ها و مراکز طبخ غذا آن را در صدر منوی غذایی خود قرار دهند وبه تعداد بالا در روز اقدام به تولید این غذای خشمزه کنند.

وقتی روزانه با سفارش بالایی از کباب در رستوران خود روبرو هستیم مسئله آماده سازی و سیخ گیری کباب،پخت سریع و شستشوی سیخ ها به دغدغه اصلی رستوران ما تبدیل می شود. چرا که رمز موفقیت در این فضای پر رقابت سرویس دهی سریع و با کیفیت به مشتریان است. و هرچه در این هدف با قوت بیشتری حرکت کنیم. بی شک رستوران موفق تری خواهیم داشت.

در این راستا صنعتگران ابزارهای متعددی  رادر جهت  پیمودن به این هدف برای شما فراهم گرده اند، این دستگاه های صنعتی که ضمن افزایش کیفیت تولید کباب در رستوران شما سرعت را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش می دهند بهترین ابزار کمکی در رستوران شما به حساب می آیند. ما در ادامه به معرفی دستگاه صنعتی شاخص در مراحل سه گانه آماده سازی،پخت و شستشوی کباب می پردازیم.

دستگاه کباب زن

   این دستگاه كه با نام های دیگری چون:(دستگاه کباب زن -دستگاه سیخ گیر-دستگاه کباب پیچ-دستگاه کوبیده زن-دستگاه کباب سیخ کن-دستگاه کباب ساز-دستگاه کبابگیر-دستگاه سیخ گیر-– دستگاه کبابزن) نیز شناخته می شود. برای سرعت بخشیدن به مراحل آماده سازی کباب وسيخ گیری آن به کار می رود.

دستگاه کباب پز

ویژگی منحصر به فرد دستگاه کباب پز تابشی پخت بدون دود به واسطه تابش حرارت از بالا از طریق شعله های سرامیکی بر روی کباب می باشد . در این حالت بر خلاف کباب پزهای گازی ( سنتی ) تمام چربی ، روغن و اشک های تولید شده از کباب بر اثر حرارت بر روی سینی چربی گیر ریخته شده و ضمن جلوگیری از تولید دود به راحتی از طریق شیر تخلیه سینی قابل تخلیه و شستشو می باشد .این دستگاه کاربردی  جهت سرعت بخشیدن در پخت و طبخ کباب با رعایت کامل اصول بهداشتی به کار می رود

دستگاه سیخ شوی اتوماتیک جهت سرعت بخشیدن به کارها

همانطور که مراحل تولید و پخت کباب دارای اهمیت است سرعت در شستشو با رعایت کامل اصول بهداشتی نیز اهمیت بالایی دارد چرا که شستشوی سریع و بهداشتی تاثیر مستقیم در سرعت مرحله آماده سازی کباب دارد و همچنین دقت در شستشو اطمینان قلبی مشتریان را به همراه دارد.

از دیدگاه ما خرید دستگاه سیخ شوی صنعتی راه حلی مناسب برای شستشوی تعداد بالای سیخ کباب در رستوران شما به حساب می آید.

شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق یوتیوب و اینستاگرام دنبال نمایید..

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد