درباره پویاصنعت

شرکت پویا صنعت از سال 1383 با هدف تولید و تامین تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران، شروع به فعالیت کرده است و به عنوان اولین و تنها دارنده گواهینامه ثبت اختراع دستگاه کباب زن اتوماتیک، دستگاه جوجه چوبی و همبرگر زن اتوماتیک گام مهم و ارزشمندی در این راستا برداشته است و در طی سالها تلاش توانسته است با نوآوری و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از تیم متخصص، مجرب و ارائه آموزش های تخصصی به کارکنان شرکت، حضوری پر افتخار در تجهیز و تامین کلیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد نیاز ارگان ها، سازمان ها، رستوران ها و هتل ها داشته باشد.

شعار گروه تولیدی پویاصنعت

در تمام دوره ها با کیفیتی ماندگار همراه شما هستیم.

افتخارات

کباب ایرانی نه تنها بین ایرانیان بلکه بین همه مردم دنیا پر طرفدار است. همین نکته باعث شده است که در اغلب کشورها مردم بخواهند طعم کباب ناب و اصیل ایرانی را تجربه کنند و یا حتی کباب ایرانی را به منوی غذای خود اضافه کنند. به همین دلیل افراد به دنبال تجهیزات خط کباب اتوماتیک هستند. کیفیت دستگاه‌های پویا صنعت باعث شده است نه تنها ایرانیان مقیم کشورهای دیگر بلکه مردم کشورهای مختلف نیز خواهان خرید این دستگاه‌ها باشند. در نتیجه این گروه موفق به صادر کردن تمام دستگاه‌های خود به اغلب کشورها از جمله کانادا، آمریکا، انگلیس، پاناما، سوئد، استرالیا، سوئیس و … شده است. باعث افتخار است که در همه این موارد تمام مشتریان رضایت کامل را از دستگاه‌های تولیدی این شرکت داشته اند.

اهداف و چشم انداز

گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت امیدوار است در راستای کمک به اقتصاد خانواده‌ها و همچنین کمک به صنعت آشپزی ایران بتواند گامی بلند و موثر را بردارد. اولین و مهم ترین هدف این گروه در کوتاه مدت این است که بتواند به عنوان برترین تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران در ایران شناخته شود. در برنامه ریزی اهداف و چشم انداز این گروه برای بلند مدت، تبدیل شدن به یک برند جهانی در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران به چشم می‌خورد. تیم تحقیقاتی گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت در حال بررسی و تحقیق در مورد نیازهای جدید رستوران‌ها و آشپزخانه‌های صنعتی می‌باشد تا بتواند با اختراع جدید دیگری به این صنعت کمک کند.

خدمات پویاصنعت

خدمات پس از فروش

ماشین الات پویاصنعت در انواع مختلف

راه اندازی و آموزش

طراحی

مشاوره و طراحی

حوزه های صادرات پویا صنعت

حوزه خلیج فارس (امارات، عمان، عراق) – حوزه اروپا (آلمان، سوئد، اسپانیا، انگلستان و …) – حوزه آمریکا (نیویورک، بالتی مور (مری لند)، هیوستون (تگزاس)، پاناما، جورجیا) کلا حوزه آمریکای شمالی و مرکزی و حوزه کانادا (ونکوور، تورنتو، مونترال و …) و حوزه اوراسیا

واردات و صادرات
map
image/svg+xml