خدمات پویاصنعت

یکی از بیزینس هایی که امروزه به شدت مورد توجه قرار گرفته و با استقبال عموم مردم مواجه شده است، رستوران داری می باشد زیرا به طور مستقیم با اصلی ترین نیاز مردم یعنی خوراک و تغذیه سر و کار دارد، علاوه بر این روز به روز شاهد افزایش فعالیت افراد در این کسب و کار هستیم و نکته ی مهم این جاست که همواره کیفیت باید مورد توجه قرار گیرد؛ یعنی اگر شما نیز قصد راه اندازی رستوران را دارید باید با تکیه بر ایده هایی جدید، نوآوری و خلاقیت و با توجه ویژه به کیفیت بتوانید در بازار شلوغ حرفه ی رستوران داری بدرخشید. در این راستا مشاوره با متخصصین گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت که در این زمینه دارای تجربه و تخصص کافی هستند، یکی از ملزومات برای آغاز گام نهادن در این مسیر خواهد بود. همانطور که در هر حرفه ای مدیریت صحیح می تواند باعث بقای آن حرفه شود.

Consulting

مشاوره

راه اندازی حرفه ای و اصولی رستوران مراحل پیچیده ای دارد و نیازمند مشاوره تخصصی در این زمینه است. در این راستا کارشناسان و متخصصان پویا صنعت پس از بررسی درجه کیفی رستوران و بر اساس منوی غذایی، و با در نظر گرفتن مساحت آشپزخانه، میزان ظرفیت سرویس دهی رستوران و با توجه به میزان بودجه مالی پروژه، مناسب ترین پیشنهاد را برای تجهیز رستوران و آشپزخانه به مشتریان ارائه می‌دهند.

مشاوره
طراحی پویاصنعت
طراحی

طراحی

طراحی آشپزخانه رستوران بر طبق اصول آشپزی صنعتی، ضوابط، آئین نامه و استانداردهای ایمنی و بهداشت انجام میگیرد لذا کارشناسان و متخصصان گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت با بررسی پلان های سازه آشپزخانه و فرایند آماده سازی و پخت غذا و همچنین بازدید کامل از کلیه سیستم های داخلی آشپزخانه، شامل سیستم تهویه، سیستم های گرمایشی و سرمایشی، اقدام به طراحی و چیدمان تجهیزات آشپزخانه می کنند.

performance

اجرا و راه اندازی

در مرحله اجرا و راه اندازی رستوران، گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت با اعزام ناظر و نیروهای متخصص جهت نظارت بر روند اجرایی نقشه ها و کلیه مراحل دکور، چیدمان و تجهیز رستوران گام مهمی در راستای اجرای استاندارد تجهیزات، کنترل و رفع نواقص برمیدارد. و در نهایت با تست کامل کلیه تجهیزات آماده سازی، پخت و شستشو و نظافتی و … ، به مدیر رستوران اعلام بازگشایی و افتتاح رستوران را می دهد.

اجرا پویاصنعت
خدمات پس از فروش
servisesservises

خدمات پس از فروش

با توجه به پیشرفت صنعت و استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته در آشپزخانه های صنعتی جهت استفاده بهینه و جلوگیری از خرابی دستگاه ها، به پشتیبانی و آموزش مداوم نیاز خواهید داشت لذا پس از اتمام پروژه و راه اندازی تجهیزات توسط متخصصین و کارشناسان فنی شرکت، خدمات پس از فروش در طی ده سال به مشتریان ارائه می گردد.

شرایط ضمانت نامه

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما خریدار محترم , شرکت پوبا صنعت محصولات خود را با شرایط و مندرجات ذیل گارانتی می نمایند :

 • کارت گارانتی تنها مربوط به دستگاهی است که شماره سریال کارت با پلاک دستگاه مطابقت داشته باشه و  قابل نقل و انتقال به دستگاه دیگر نیست .
 • گارانتی برای مدت 1 سال از زمان خرید می باشد
 • این ضمانت نامه فقط شامل دستگاه اصلی که دراین کارت قید گردیده می باشد و شامل سایر وسایل و قطعات جانبی یا لوازم مصرفی نمی گردد.
 • نصب و راه اندازی دستگاه فقط توسط نماینده شرکت انجام شود.
 • کلیه هزینه های ایاب و ذهاب , نصب و راه اندازی و آموزش به عهده خریدار می باشد
 • کلیه هزینه های مربوط به ایمن سازی محل نصب دستگاه با نظر کارشناس شرکت پویا صنعت ,به عهده خریدار می باشد
 • هزینه های مربوط به لوازم مورد نیاز نصب مانند رابط برق , شیرآلات , اتصالات و … به عهده خریدار می باشد
 • هرگاه در طی دوره گارانتی دستگاه توسط افرادی بجز نماینده شرکت ، نصب ، تعمیر یا دستکاری شود شرایط گارانتی دیگر شامل آن دستگاه نخواهد بود.
 • در صورتی که دستگاه در محل نصب قابل تعمیر نباشد و باید به محل کارخانه ارسال شود , کلیه هزینه های ایاب و ذهاب به عهده خریدار می باشد.
 • عدم مخدوش بودن شماره سریال دستگاه که روی دستگاه نصب می باشد چون در غیر اینصورت کلیه ی هزینه های خدمات به عهده خریدار می باشد.
 • انجام خدمات نصب و خدمات پس از فروش فقط با تماس با دفتر مرکزی – واحد خدمات پس از فروش به شماره 03536272292 انجام‌پذیر است.
 • انجام سرویس‌های های دوره ای سالانه الزامی بوده و در غیر این صورت مشکلات به‌وجودآمده به عهده‌ی مشتری می‌باشد و دستگاه خارج از خدمات خواهدبود.
 • هزینه سرویس های دوره ای به عهده خریدار می باشد.

 

موارد مندرج زیر شامل ضمانت نامه نمی باشد :

۱.آسیب دیدگی ناشی از حمل ونقل )بدنه,قاب,کلیدها,پریزوقطعات دکوری و شکستگی به طور کل و …)

۲.خرابی ناشی از نوسانات برق و عدم رعایت موارد ایمنی و عدم شرایط بهره برداری مطابق با راهنمای دستگاه, آتش سوزی و حوادث طبیعی , رطوبت و آبخوردگی دستگاه

۳.خرابی در اثراستفاده از قطعات یدکی یا مواد مصرفی(روغن هیدرولیک) غیر استاندارد و خرید قطعه یدکی از محل دیگر بجز شرکت پویا صنعت , خارج از گارانتی و مشمول هزینه طبق تعرفه های شرکت خواهد بود .

ارسال از طریق کشتی ایکن

ارسال و بسته بندی کالا

گروه تولیدی صنعتی، پویا صنعت علاوه بر تولید، تامین و خدمات نصب و راه اندازی دستگاه ها، خدمات مربوط به بسته بندی دستگاه ها با استفاده از پالت های چوبی مقاوم و مستحکم، ارسال بار به خارج از کشور را نیز انجام می دهد. این گروه با بررسی قوانین مربوط به گمرک ایران و گمرک مقصد اقدام به ارسال بار می کند.

تحویل سریع ایکن

ارسال بار به صورت زمینی

هواپیما ایکن

ارسال بار به صورت هوایی

کشتی ایکن

ارسال بار به صورت دریایی

صادرات پویاصنعت
حمل بار پویاصنعت
محموله هواپیما

بارنامه بارهای ارسالی پویا صنعت به خارج از کشور

گارانتی

اهمیت گارانتی

وجود گارانتی سبب بروز یک اطمینان خاطر برای مشتری

خدمات ایکن

چرا ارائه خدمات

باید همه عوامل را برای بهترین بودن در نظر گرفت

هزینه ایکن

هزینه های اضافی گارانتی

هزینه های اضافه­ ای که برای گارانتی می‌­پردازیم، ارزش آن­ را دارد

خدمات پس از فروش ایکن

خدمات پس از فروش

خدمات پشتیبانی اعم از تعمیر و تعویض قطعات شامل هزینه می­‌شود

گارانتی پویاصنعت