آیا امکان فریز شدن و نگهداری توسط دستگاه همبرگرزن وجود دارد؟

ویژگی فریز کردن گوشت توسط خود دستگاه همبرگرزن می‌­تواند به آن اضافه شود. البته برای اضافه شدن این ویژگی نیازمند فضا و امکانات دیگری می­‌باشد که در نتیجه­  آن باید فضای نسبتا قابل توجهی را به این دستگاه اختصاص داد. لذا اضافه شدن این ویژگی به دستگاه اصلا پیشنهاد نمی­‌شود.

ادامه مطلب

آیا امکان پخت توسط دستگاه همبرگرزن وجود دارد؟

در صورت نیاز مشتری، می­‌توان دستگاه را به صورت سفارشی برای او تهیه کرد. اما این موضوع اصلا پیشنهاد نمی‌­شود، چرا که همبرگر پس از بسته­ بندی باید مدتی درون یخچال یا فریزر قرار گیرد و سپس پخت شود، تا کیفیت بهتری داشته باشد.

ادامه مطلب

مراحل با کار دستگاه همبرگرزن چگونه می‌باشد؟

کار با دستگاه همبرگرزن بسیار ساده و ابتدایی می­ باشد و نیاز به هیچگونه نیروی ماهری ندارد. کار با دستگاه را به چهار مرحله اصلی می‌­توان تقسیم نمود. در ابتدا باید اطمینان حاصل کرد که دستگاه دارای سلفون کافی برای بسته­ بندی می‌­باشد. اطمینان از سفت بسته شدن قطعات تزریق دستگاه قراردادن گوشت مورد مصرف […]

ادامه مطلب

مخزن گوشت دستگاه همبرگرزن چند کیلوگرم می‌باشد؟

ظرفیت مخزن دستگاه همبرگرزن ۷ کیلوگرم می‌­باشد. با توجه به وزن هر همبرگر، در هر بار پر کردن مخزن، بین ۶۰ تا ۷۰ همبر می­ توان تولید کرد. البته ارتفاع مخزن قابل افزایش می­‌باشد، که بالطبع ظرفیت قرارگیری گوشت آن نیز افزایش می­‌یابد.

ادامه مطلب

ابعاد دستگاه همبرگرزن چقدر می‌باشد؟

دستگاه همبرگرزن تمامی مراحل تزریق گوشت، شکل­ دهی قالب و بسته بندی را به­ طور کامل انجام می­‌دهد. در نتیجه با توجه به عملکرد بالا و انجام مراحل گوناگون، ابعاد نسبتا بزرگی دارد. ابعاد این دستگاه ۲۰۰*۸۰*۱۵۰ CM می‌­باشد.

ادامه مطلب

میزان مصرف انرژی در دستگاه های همبرگرزن چه میزان می‌باشد؟

انرژی مورد استفاده در تجهیزات آشپزخانه صنعتی معمولا آب، برق و گاز می‌­باشد. دستگاه همبرگرزن هیچگونه مصرف آب و گازی ندارد. اما مصرف برق آن قابل توجه می­‌باشد. دستگاه همبرگرزن به­ طور میانگین در هر ساعت ۲KW برق مصرف می­‌کند.  

ادامه مطلب

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد