تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپرخانه صنعتی
تجهیزات آشپزخانه صنعتی در بخش تجهیزات راه اندازی فست فود

طراحی و راه اندازی فود کورت

تجهیزات به روز برای فود کورت

تجهیزات راه اندازی فست فود

طراحی و راه اندازی فست فود

انتخاب تجهیزات مناسب فست فود

راه اندازی کترینگ

طراحی و راه اندازی کترینگ

ورود تکنولوژی به کترینگ

تجهیزات آشپزخانه صنعتی در بخش تجهیزات راه اندازی فست فود

طراحی و راه اندازی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

انتخاب تجهیزات رستوران مدرن

مقالات پویا صنعت

  سوالات متداول تجهیزات آشپزخانه صنعتی

  مجهز کردن آشپزخانه صنعتی به تجهیزات مناسب مستلزم زمان و آماده بودن بستر تاسیساتی مانند آب، برق و فاضلاب است. در صورت آماده بودن کلیه تجهیزات و دستگاه های مورد نظر در آشپزخانه صنعتی به سراغ چیدمان تجهیزات آشپزخانه می‎رویم. که این تجهیزات طبق نقشه و اصول درست سازمانی چیدمان شوند. این کار براساس ابعاد و تعداد تجهیزات آشپزخانه از یک روز الی یک هفته متغیر است.

  هزینه خرید تجهیزات آشپزخانه متفاوت است و بستگی به تعداد و کیفیت تجهیزات آشپزخانه دارد. مثلا اگر در خرید، خواهان کیفیت بالا وسایل باشید، حتما با قیمت بالاتری مواجه می شوید. ولی در نهایت با توجه به کیفیت، این کار به سود شما خواهد بود. بعضی از آشپزخانه های صنعتی کاملا از تجهیزات به روز و جدید استفاده می کنند. کاملا صنعتی هستند و بعضی دیگر در حالت نیمه صنعتی هستند. طبیعتا هزینه هرکدام از این تجهیزات متفاوت است.

  بله، تجهیزات آشپزخانه صنعتی پویاصنعت با شعار “کیفیت ماندگار” برای تمام ماشین آلات صنعتی عرضه شده خود، گارانتی و خدمات پس از فروش در نظر گرفته است تا مشتریان خود را از خرید محصول با کیفیت مطمعن نماید. همچنین شرکت پویا صنعت جهت تسهیل در خرید، کارشناسانی را قرار داده است تا شما را در مراحل قبل از خرید راهنمایی کنند تا بتوانید محصولات مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و با کیفیت عالی خریداری فرمایید.

  در شرایط موجود بازار به علت نوسان قیمت، همیشه قیمت تجهیزات آشپزخانه در حال تغییر است. با توجه به قیمت و تجهیزات موجود، همیشه شرکت های معتبری هستند که در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی فعالیت دارند. همیشه این وسایل با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت با گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه میکنند. که باید در ابتدا این شرکتها را انتخاب کرد تا بتوانیم خرید خوبی داشته باشیم.

  برای خرید قسطی تجهیزات آشپزخانه باید با شرکتها مذاکرات داشته باشیم. ولی در نهایت باید سعی داشت که خرید خوب داشته و این خرید باید در اولویت مبنای خرید تجهیزات مناسب و باکیفیت بالا بود. درنهایت خرید خوب و همه این موارد قابل مذاکره و تعامل دو طرف است.

  بله، طبیعتا در طی سالها استفاده و به علت استفاده های مکرر تجهیزات آشپزخانه، دستگاه ها و وسایل، فرسوده و خراب میشود. این موارد بستگی به میزان استفاده دارند ولی تجهیزاتی که استفاده کمتری دارند سالمتر هستند و نیاز به تعویض ندارند. اگر محصولی بیشتر از حد استفاده شود مسلما نیاز به تعویض خواهد داشت. میتوان بصورت تکی آن محصول را تعویض نمود.

  مشتریان تجهیزات آشپرخانه صنعتی پویاصنعت

  مقالات تجهیزات آشپزخانه صنعتی

  مقالات تجهیزات آشپزخانه صنعتی