سوالات متداول همبرگر زن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۲

اغلب مشتریان و خریداران برای خرید دستگاه هنمبرگر زن سوالاتی دارند. در این مقاله سعی شده است که به بعضی از این سوالات پاسخ داده شود.

میزان مصرف انرژی در دستگاه­های همبرگرزن چه میزان می­باشد؟

انرژی مورد استفاده در تجهیزات آشپزخانه صنعتی معمولا آب، برق و گاز می­باشد. دستگاه همبرگرزن هیچگونه مصرف آب و گازی ندارد. اما مصرف برق آن قابل توجه می­باشد. دستگاه همبرگرزن به­طور میانگین در هر ساعت ۲KW برق مصرف می­کند.

ابعاد دستگاه همبرگرزن چقدر می­باشد؟

دستگاه همبرگرزن تمامی مراحل تزریق گوشت، شکل­دهی قالب و بسته بندی را به­طور کامل انجام می­دهد. در نتیجه با توجه به عملکرد بالا و انجام مراحل گوناگون، ابعاد نسبتا بزرگی دارد. ابعاد این دستگاه ۲۰۰*۸۰*۱۵۰ CM می­باشد.

توان تولید دستگاه همبرگرزن چقدر می­باشد؟

دستگاه همبرگرزن در هر ساعت ۲۰۰۰ همبرگر را آماده و بسته­بندی می­کند.

مخزن گوشت دستگاه همبرگرزن چند کیلوگرم می­باشد؟

ظرفیت مخزن دستگاه همبرگرزن ۷ کیلوگرم می­باشد. با توجه به وزن هر همبرگر، در هر بار پر کردن مخزن، بین ۶۰ تا ۷۰ همبر می­توان تولید کرد. البته ارتفاع مخزن قابل افزایش می­باشد، که بالطبع ظرفیت قرارگیری گوشت آن نیز افزایش می­یابد.

همبرگرهای تولید شده در دستگاه همبرگرزن چه شکل و در چه ابعادی می­باشد؟

شکل قالب دستگاه همبرگرزن کاملا سفارشی و مطابق میل مشتری می­باشد. این همبرگرها دارای وزنی از ۴۰ تا ۱۵۰ گرم می­توانند باشند، و قطر آن­ها از ۵ تا ۱۵ سانتی­متر می­تواند باشد.

مراحل ­کار دستگاه همبرگرزن چگونه می­باشد؟

کار با دستگاه همبرگرزن بسیار ساده و ابتدایی می­باشد و نیاز به هیچگونه نیروی ماهری ندارد. کار با دستگاه را به چهار مرحله اصلی می­توان تقسیم نمود.

  • در ابتدا باید اطمینان حاصل کرد که دستگاه دارای سلفون کافی برای بسته­بندی می­باشد.
  • اطمینان از سفت بسته شدن قطعات تزریق دستگاه
  • قراردادن گوشت مورد مصرف در مخزن دستگاه
  • زدن کلید استارت و مشاهده آماده شدن همبرگرها

قیمت دستگاه همبرگرزن چه­قدر است؟

عواملی همچون نوع، ابعاد، ظرفیت، دستی یا اتوماتیک بودن و … بر قیمت دستگاه همبرگرزن تاثیر دارد. به­طورکلی می­توان گفت قیمت یک دستگاه بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون متغیر می­باشد.

آیا امکان پخت توسط دستگاه همبرگرزن وجود دارد؟

در صورت نیاز مشتری، می­توان دستگاه را به صورت سفارشی برای او تهیه کرد. اما این موضوع اصلا پیشنهاد نمی­شود، چرا که همبرگر پس از بسته­بندی باید مدتی درون یخچال یا فریزر قرار گیرد و سپس پخت شود، تا کیفیت بهتری داشته باشد.

آیا امکان فریز شدن و نگهداری توسط دستگاه همبرگرزن وجود دارد؟

ویژگی فریز کردن گوشت توسط خود دستگاه همبرگرزن می­تواند به آن اضافه شود. البته برای اضافه شدن این ویژگی نیازمند فضا و امکانات  دیگری می­باشد که در نتیجه­ی آن باید فضای نسبتا قابل توجهی را به این دستگاه اختصاص داد. لذا اضافه شدن این ویژگی به دستگاه اصلا پیشنهاد نمی­شود.

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد