سوالات متداول جوجه زن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۸

دستگاه جوجه زن اتوماتیک یکی دیگر از اختراعات گروه تولیدی صنعتی پویا صنعت است. برای خرید این دستگاه همیشه در ذهن مشتریان سوالات متداول وجود دارد. در این مقاله سعی داریم به این سوالات متداول پاسخ دهیم.

  1. مصرف انرژی در دستگاه جوجه زن به چه میزان می­باشد؟

دستگاه جوجه زن علی­رغم فضای زیادی که اشغال می­‌کند، مصرف انرژی زیادی ندارد. این دستگاه هیچگونه مصرف آب و گازی ندارد و مصرف برق آن نیز ۱ KW در هر ساعت می‌­باشد، که می­توان گفت، مصرف نسبتا پایینی می­باشد.

  1. جنس بدنه دستگاه جوجه زن چیست؟

دستگاه جوجه زن را از پروفیل استیل که با روکش استیل پوشانده شده است، می‌­سازند. پروفیل استیل یکی از بهترین موادی می‌­باشد که برای ساخت تجهیزات آشپزخانه صنعتی به­ کار می­‌رود.

  1. ابعاد دستگاه جوجه زن چه­ قدر است؟

دستگاه جوجه زن یک دستگاه سفارشی می­باشد و بنا به ­خواست و نیاز مشتری ابعاد گوناگونی می‌­تواند داشته باشد. اما با این حال ابعاد استاندارد آن ۱۳۰*۱۱۰*۷۰ سانتی­متر می­‌باشد.

  1. برای سیخ کردن جوجه توسط دستگاه جوجه زن، از چه نوع سیخ‌­هایی می­توان استفاده کرد؟

عموما برای جوجه کباب­، از سیخ­‌های چوبی استفاده می­شود. از این رو دستگاه نیز به گونه­ای طراحی شده است که از سیخ­های چوبی در آن استفاده شود. اما در صورت عدم وجود سیخ­‌های چوبی از سیخ­‌های استیل گرد نیز می­توان استفاده کرد.

  1. قالب­‌های دستگاه جوجه ­زن چند گرم می­باشد؟

قالب­های پیشنهادی و استاندارد دستگاه جوجه­ زن ۲۰۰ گرم می­باشد. ولی بنا به خواست و نیاز مشتری، امکان تغییر در وزن و ابعاد قالب وجود دارد. وزن قالب­های دستگاه حداقل ۱۰۰ گرم و حداکثر ۴۰۰ گرم می­توانند باشند.

  1. آیا از دستگاه جوجه ­زن تنها برای سیخ­ کردن جوجه می­توان استفاده کرد؟

کاربرد اصلی دستگاه جوجه­ زن، سیخ کردن جوجه می­باشد. ولی از این دستگاه برای سیخ کردن جگر یا کباب چنجه نیز می­توان استفاده کرد.

  1. مخزن سیخ دستگاه جوجه ­زن گنجایش چند عدد سیخ را دارد؟

ظرفیت مخزن دستگاه جوجه­ زن در هر بار شارژ ۱۰۰۰ عدد سیخ می­باشد. با توجه به اینکه دستگاه در هر ساعت ۴۰۰ سیخ جوجه می­گیرد؛ هربار شارژ دستگاه برای دو ساعت و نیم کار بی­وقفه دستگاه کافی می­باشد.

  1. اگر جوجه ­ها دارای استخوان باشند، در فرایند سیخ­گیری دستگاه جوجه زن مشکلی ایجاد می­شود؟

بله؛ از دستگاه جوجه ­زن تنها برای سیخ کردن فیله مرغ استفاده می­شود و استخوان داخل جوجه، در فرایند سیخ­گیری دستگاه مشکل ایجاد می­کند.

شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق یوتیوب و اینستاگرام دنبال نمایید..

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد