دستگاه جوجه زن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۶

جوجه کباب یکی از غذاهای بسیار لذیذ و مورد علاقه نه تنها ایرانیان بلکه کل مردم دنیا است. در کشورهای مختلف جوجه را با ادویه های مخصوص به ان منطقه طعم دار می کنند و در شکل های متفاوت و به روش های متفاوت می پزند.

جوجه کباب یکی از غذاهایی است که اکثر ایرانی ها موقع گردش و دورهمی ان را انتخاب  میکنند چون هم لذیذ است هم درست کردن و پختن ان راحت .

جوجه کباب هم می تواند فیله باشد و هم به صورت استخوان اماده شود. جوجه به همراه پیاز، ادویه جات متنوع ، زردچوبه و زعفران، آبلیموی تازه، خامه و مقداری روغن مایع طعم دار می شود.

حالا می رسیم به صنعت رستوران و هتل

مسلما جوجه کباب اصلی ترین غذای منویی رستوران و هتل ها است. برای همین باید این غذا هم با کیفیت مطلوب و عطر و طعم عالی درست شود و همچنین به دلیل مطلوبیت زیاد و سفارش بالا از این غذا تعداد بالایی سیخ جوجه آماده باشد.

می دانید که جوجه سیخ کردن هم مثل کباب سیخ کردن سخت است و قلق دارد. نمی شود خیلی سرسری جوجه ها را سیخ گرفت چون هنگام پخت یا از سیخ جدا می شوند یا به خوبی پخته نمی شوند یعنی یکطرف سوخته و یک طرف خام می شود .

جوجه سیخ کن اتوماتیک پویاصنعت

این دستگاه برای اولین بار در ایران توسط مجموعه پویا صنعت طراحی و ساخته شده است. دستگاه جوجه سیخ کن اتوماتیک بسیار مناسب برای صنعت رستوران و هتلینگ است. شما به عنوان صاحب رستوران یا هتل با تهیه این دستگاه می توانید در یک ساعت ۴۰۰ سیخ جوجه کباب داشته باشید. هر سیخ جوجه کباب ۲۰۰ گرم وزن یا کمتر بنا بر انتخاب خودتان وزن دارد. یعنی مشتری شما برای  خوردن جوجه کباب معطل نمی شود و این باعث بالا رفتن رضایت مشتری شما می شود.

این دستگاه هم با سیخ چوبی هم با سیخ فلزی کار می کند.

قالب این دستگاه شامل ۵ ردیف است که هر ردیف ظرفیت تا ۲۰۰ گرم جوجه کباب دارد. باید دقت داشت که سطح مقطع سیخ ها باید گرد باشد. سیخ های چوبی که برای اینکار مناسب است به راحتی در بازار یافت می شوند. سیخ فلزی را می توانید به همراه دستگاه از مجموعه پویا صنعت تهیه کنید.

سیستم دستگاه پنوماتیک(بادی) است. دستگاه با برق کار می کند و توسط یک کمپرسور انرژی به انرژی حرکتی تبدیل می شود.

ویژگی های دستگاه

ویژگی های عمومی:
سیخ گیری بدون دخالت دست با رعایت کامل اصول بهداشتی
 دستگاه به گونه ای طراحی شده که نیاز به نیروی ماهر ندارد.
سیخ گیری یکنواخت و در نتیجه پخت بهتر 
 قابلیت سیخ گیری در وزن های مختلف با سیخ چوبی و فلزی
در دو مدل پنوماتیک (بادی) و هیدرولیک

سرعت بالای عملکرد دستگاه نسبت به حالت دستی

طراحی بهینه و ابعاد کوچک دستگاه

شما می‌توانید آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت را از طریق یوتیوب و اینستاگرام دنبال نمایید..

برخی از مشتریان

بیمارستان خاتم الانبیا
دانشگاه ایلام
آسفالت طوس
فولاد آلیاژی ایران
داروسازی کارن
معدن چادرملو
معین دام
دانشگاه علوم پزشکی یزد